Skip to main content

International

Gdziekolwiek nas potrzebujesz - tam jesteśmy!

>600000

umów wynajmu rocznie

185

oddziałów w 15 krajach

>45000

urządzeń w flocie

mateco specjalizuje się w sprzęcie ułatwiającym pracę na wysokości - w podestach ruchomych, ładowarkach, wózkach widłowych, oraz innych urządzeniach magazynowych. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług w zakresie wynajmu, sprzedaży, serwisu i szkoleń. Oferujemy największą flotę podestów ruchomych. Nasz park maszynowy liczy ok. 40.000 sztuk urządzeń w ponad 160 lokalizacjach w Europie oraz w Panamie, Chile i Meksyku.

Tajemnicą naszego sukcesu jest rozbudowana sieć oddziałów w całej Europie oraz rosnąca ilość oddziałów w Ameryce Południowej.

Gdziekolwiek nas potrzebujesz - tam jesteśmy!

Na całym świecie mateco rozwiązuje problemy z dostępem do wysokości: bezpiecznie, szybko i niezawodnie, bez względu gdzie pracujesz.
 

  • Pracuj za granicą na podnośnikach mateco ale wynajmuj z biura w Polsce - szybko, bez barier językowych, bez skomplikowanych procedur. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem samojezdnych podestów ruchomych w innym kraju na świecie i preferujesz kontakt tylko z przedstawicielem mateco Polska, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem lub najbliższym oddziałem mateco. My zorganizujemy dla Ciebie wynajem zagraniczny!
     
  • Możesz bezpośrednio współpracować z wybranymi oddziałami mateco w 17 krajach.
    Skontaktuj się z jedną z 160 lokalizacji mateco na świecie.
    Klikając w wybrane okno poniżej, zostaniesz przekierowany na stronę internetową naszej firmy w danym kraju: