Skip to main content

Bezpieczeństwo & Jakość

Na mateco można polegać

Jakość usług

Najważniejszy cel mateco

Jako usługodawca staramy się nieustannie o polepszenie jakości usług celem spełnienia coraz większych wymagań naszych klientów. Dotycz to zarówno doradztwa, procesu obsługi klienta, wykonywania zleceń wynajmu podnośników, sprzedaży zwyżek, szkoleń jak i usług serwisowych podestów ruchomych.

Nasze podesty ruchome odpowiadają wysokim wymogom stawianym przez naszych klientów. Na bieżąco wymieniamy park podnośników na coraz nowocześniejszy, pochodzący wyłącznie od renomowanych producentów i z bogatym wyposażeniem. Z roku na rok inwestujemy w coraz nowocześniejszą technikę dostępu do prac na wysokości oraz serwis podnośników mateco.

Nasze motto i nasz cel to całkowita dominacja jakości w służbie naszych klientów.

Przy wyborze naszych dostawców mamy na względzie wybór tylko takich, którzy są w stanie spełnić nasze najwyższe rygorystyczne wymagania jakościowe.

Bezpieczeństwo

Najwyższy priorytet mateco

W Polsce obowiązują bardzo surowe normy i przepisy dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa pracy na urządzeniach do pracy na wysokości. Wszystkie nasze podesty odpowiadają w pełni tym wymogom. Podnośniki poddawane są regularnym przeglądom technicznym. Dotyczy to przeglądów wymaganych przepisami Urzędu Dozoru Technicznego. Jednocześnie zwyżki poddawane są rygorystycznym przeglądom okresowym. Szczególnie ważne jest to, że przeglądy techniczne wykonywane są także po każdym - nawet najkrótszym - wynajmie podestów ruchomych, stanowiących park maszynowy mateco.

  • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
  • Dokumentacja przeglądów technicznych
  • Spełnienie wszystkich przepisów i norm

Celem zapewnienia całkowice bezpiecznej obsługi, firma mateco organizuje dla klientów regularne szkolenia w zakresie bezpiecznej pracy. Szkolenia odbywają się w zakresach teoretycznych, równocześnie mają też charakter zajęć praktycznych, które prowadzą doświadczeni pracownicy firmy mateco. Szkolenia takie są precyzyjne dokumentowane. Od 2014 roku mateco jest członkiem międzynarodowej organizacji IPAF.

Doradztwo

Pomoc przy wyborze podestów ruchomych

Podnośnik teleskopowy albo może platforma nożycowa? Wynajem samojezdnych podestów roboczych to kwestia doświadczenia i często wymaga fachowej wiedzy. Dlatego, by znaleźć najlepsze rozwiązania, nasi doradcy techniczo- handlowi, na miejscu oceniają sytuację i pomagają w wyborze podnośników. Dysponujemy również doświadczoną kadrą menadżerską, która służy dodatkową pomocą. Nasi specjaliści analizują potencjalne miejsce pracy i są otwarci na Państwa życzenia i wymagania. Wraz z dysponentami w biurach są zespołem nie do pokonania.

  • Skuteczne rozwiązywanie problemów
  • Wiedza na miejscu
  • Specjalistyczna wiedza know-how
  • Kompleksowy zakres usług

Nasi doradcy techniczno - handlowi ustalą szybko i niezawodnie odległość do obiektu roboczego. Skutecznie wybiorą idealnie dopasowany podnośnik do prac na wysokości.

Logistyka

Nasz transport

Nasi klienci nie muszą się martwić o transport podestów ruchomych. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami, które umożliwiają sprawne i bezpieczne dostarczenie naszych podnośników pod wskazane przez Państwa adresy obiektów już istniejących lub nowo budowanych na terenie całego kraju. W przypadku konieczności dowiezienia urządzeń za granicę, korzystamy z usług międzynarodowych firm spedycyjnych. Dostarczamy i odbieramy podesty ruchome, ładowarki teleskopowe oraz wózki widłowe, koparki zawsze punktualnie, planując optymalną trasę. Jeżeli zamówiony typ maszyny nie był przez Państwa jeszcze używany, nasz kierowca dokona na miejscu niezbędnego instruktażu.