Skip to main content

Podesty Braviisol

Sprzedaż nowych podestów marki Braviisol

mateco jest dystrybutorem szerokiej gamy podestów marki Braviisol.

Firma mateco prowadzi sprzedaż nowych platform roboczych firmy Braviisol – jednego z wiodących producentów podnośników we Włoszech. Zwyżki marki Braviisol cieszą się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem wszędzie tam, gdzie konieczne jest wykonanie prac na wysokości, gdzie dla pracownika ważny jest szybki czas pracy oraz komfort i bezpieczeństwo wykonywanych czynności.
Nasi klienci doceniają wygodę pracy na platformie roboczej, bez użycia niebezpiecznych drabin czy kłopotliwych rusztowań.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż podnośników, ale również zapewniamy serwis oraz dostarczamy części zamienne. Dla sprzedawanych podnośników zapewniamy naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne.

Zapewniamy kompleksową obsługę zakupu urządzeń. Troszczymy się o klienta na każdym etapie zakupu, poczynając od działań związanych z finansowaniem zakupu – oferujemy najkorzystniejszą ofertę leasingową dostępną na rynku bez udziału pośredników i brokerów, poprzez działania związane z odbiorem technicznym i zarejestrowaniem podnośnika w Urzędzie Dozoru Technicznego, a kończąc na dostarczeniu urządzenia pod wskazany adres, za pomocą transportu specjalistycznego, przystosowanego do przewozu tego typu podestów ruchomych.

Pełna oferta podnośników na przyczepach firmy Braviisol znajduje się na stronie www.braviisol.pl 

Informujemy, że istnieje możliwość współfinansowania zakupu podestu przez ZUS w ramach poprawy bezpieczeństwa prac na wysokości.

Kontakt

+48 32 32 32 037
+48 506 191 381
e-mail: sprzedaz@mateco.pl