Transport i logistyka mateco

Nasz transport

Nasi klienci nie muszą się martwić o transport podestów ruchomych. Dysponujemy specjalistycznymi samochodami, które umożliwiają sprawne i bezpieczne dostarczenie naszych podnośników pod wskazane przez Państwa adresy obiektów już istniejących lub nowo budowanych na terenie całego kraju. W przypadku konieczności dowiezienia urządzeń za granicę, korzystamy z usług międzynarodowych firm spedycyjnych. Dostarczamy i odbieramy podesty ruchome, ładowarki teleskopowe oraz wózki widłowe, koparki zawsze punktualnie, planując optymalną trasę. Jeżeli zamówiony typ maszyny nie był przez Państwa jeszcze używany, nasz kierowca dokona na miejscu niezbędnego instruktażu.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski