Kontakt do mateco

Formularz kontaktu z mateco

Wypełniając poniższy formularz, możecie Państwo w łatwy sposób nawiązać kontakt z mateco. Bardzo chętnie służymy fachowymi poradami także u Państwa na miejscu. Sporządzimy Państwu niezobowiązująco najlepszą ofertę, która rozwiąże potencjalne problemy z pracą na wysokości.

Chętnie pomożemy Państwu także wtedy, gdy macie pytania ogólne dotyczące podestów mateco. Wystarczy po prostu wysłać formularz z zapytaniem!

W sprawie zapytań o wynajem można skorzystać z formularza wynajmu.

locations

Uzupełnij

Contact request  Rental Request
Pan   Pani
* Obowiązkowo

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski