Lakiernia używanych podnośników.

Oferujemy profesjonalne usługi lakiernicze.

Dysponujemy profesjonalną lakiernią umożliwiającą renowację lakierniczą maszyn i sprzętu budowlanego, wózków widłowych, podestów ruchomych, ładowarek, zwyżek na samochodach nawet dużych gabarytów. Stosujemy elektrostatyczną metodę natrysku, co w znacznym stopniu ogranicza straty lakieru i zdecydowanie podnosi jakość wykonywanej powłoki.

Zatrudniamy profesjonalnych lakierników, którzy swoje doświadczenie zdobyli w renomowanych serwisach samochodowych i stale podnoszą swoje umiejętności w trakcie szkoleń z zakresu najnowszych technologii. W oparciu o rozbudowaną infrastrukturę i profesjonalne narzędzia jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Posiadasz urządzenie, którego wygląd estetyczny znacznie odbiega od wizerunku jaki oferuje Twoja firma. Zadzwoń do nas, znajdziemy najszybszy termin wizyty. Nie pożałujesz, Twój sprzęt będzie wyglądał jak nowy. Estetyczny wygląd narzędzi ma często ogromne znaczenie i decyduje o pozytywnym wizerunku Twojej firmy na rynku.

 

Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.
Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

serwis@mateco.pl lub +48/ 32 32 32 023

 

Na zdjęciach obok, efekt prac lakierniczych wykonanych na tym samym urządzeniu.

PRZED - PO

Zdjęcia przedstawiają podnośnik po wycofaniu go z wynajmu i przeznaczeniu na sprzedaż. To samo urządzenie po dokonaniu prac lakierniczych, po oczyszczeniu i pomalowaniu elementów. Na życzenie klienta wykonano zmiany kolorystyki z czerwono-białej na niebiesko-białą. 

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski