Lakiernia używanych podnośników.

Oferujemy profesjonalne usługi lakiernicze.

Dysponujemy profesjonalną lakiernią umożliwiającą renowację lakierniczą podnośników i sprzętu budowlanego, wózków widłowych, podestów ruchomych, ładowarek, zwyżek na samochodach nawet dużych gabarytów. Stosujemy elektrostatyczną metodę natrysku, co w znacznym stopniu ogranicza straty lakieru i zdecydowanie podnosi jakość wykonywanej powłoki.

Zatrudniamy profesjonalnych lakierników, którzy swoje doświadczenie zdobyli w renomowanych serwisach samochodowych i stale podnoszą swoje umiejętności w trakcie szkoleń z zakresu najnowszych technologii. W oparciu o rozbudowaną infrastrukturę i profesjonalne narzędzia jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zamów specjalistyczne usługi odnawiania.

Posiadasz podnośnik, którego wygląd estetyczny znacznie odbiega od wizerunku jaki oferuje Twoja firma. Zadzwoń do nas, znajdziemy najszybszy termin wizyty. Nie pożałujesz, Twój podnośnik będzie wyglądał jak nowy. Estetyczny wygląd podnośników ma często ogromne znaczenie i decyduje o pozytywnym wizerunku Twojej firmy na rynku.

Pozbądź się oznak upływu czasu, a Twój podnośnik będzie wyglądał jak nowy!

Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.
Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

serwis@mateco.pl lub +48/ 32 32 32 023

 

Na zdjęciach obok, efekt prac lakierniczych wykonanych na tym samym podnośniku.

PRZED - PO

Zdjęcia przedstawiają podnośnik po wycofaniu go z wynajmu i przeznaczeniu na sprzedaż. To samo urządzenie po dokonaniu prac lakierniczych, po oczyszczeniu i pomalowaniu elementów. Na życzenie klienta wykonano zmiany kolorystyki z czerwono-białej na niebiesko-białą.