Pojazdy specjalne

Specjaliści wśród platform roboczych. Z wysokością roboczą do 23 m, mogą być używane w prawie wszystkich powierzchniach. Nawet bardzo delikatne podłoże jest chronione dzięki gumowej gąsienicy. Urządzenia zapewniają sprawną i skuteczną realizację prac niemożliwych do wykonania z tradycyjnych podestów ruchomych.

Pojazd specjalny z parku maszyn mateco

Typ urządzenia Producent Wysokość robocza Udźwig Wymiary urządzenia
maxmax Długość Szerokość Wysokość
XTG 230 D/E KETEUPEN 23.00 m 200 kg 6.20 m 0.98 m 1.98 m PDF Zapytanie
pojazdy specjalne mateco
XTG Pojazd specjalny
E Napęd elektryczny
D Napęd diesla
KE Napęd gąsienicowy


Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne parametry techniczne. Wszystkie specyfikacje dotyczące wymiarów, wagi i schematów pracy są przybliżone. W celu uzyskania dalszych, szczegółowych informacji, proszę skontaktować się z Doradcą Techniczno - Handlowym mateco.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski