Zastosowanie podestów ruchomych

Infrastruktura miejska

Na terenie miast i gmin zakres obszarów działania, jeśli chodzi o konieczność prac na wysokości, jest bardzo zróżnicowany: od przycinania drzew, poprzez utrzymanie oświetlenia ulicznego, utrzymanie linii elektroenergetycznych, wieszanie ozdób bożonarodzeniowych, do oczyszczania elewacji budynków miejskich. Podesty ruchome mateco są optymalnym narzędziem do tego typu prac, nawet bezpośrednio przy ulicy. Z rozsuniętymi podporami nawet w trudno dostępnych miejscach można uzyskać bezpieczny grunt pod nogami.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski