Zastosowanie podestów ruchomych

Media, event

Organizujesz festiwale, koncerty muzyczne, wydarzenia kulturalne, imprezy lokalne, firmowe lub inne wydarzenie artystyczne na pewno będziesz potrzebował rozwiązań do prac na wysokości. Budowa sceny, montaż oświetlenia, realizacja dźwięku wymaga zaangażowania specjalistycznego sprzętu. Prace takie odbywają się w znacznym oddalenia od ziemi, zazwyczaj z brakiem możliwości postawienia pod miejscem pracy np. drabiny czy rusztowania. Każde tego typu wydarzenie wymaga szczególnego planowania i szybkiego tempa prac bo na efekty nie można czekać długo. Kluczowym aspektem jest czas, który jest ściśle określony w plenerze imprezy i nie ma mowy o jakimkolwiek poślizgu czasowym, pracy na urządzeniu niesprawnym czy też dostarczonym z opóźnieniem. Dlatego mateco dostarcza sprawdzony sprzęt od niezawodnych producentów, podnośniki każdorazowo przechodzą przeglądy techniczne, gwarantujemy pewność wykonania prac na czas. W parku maszyn mateco są dostępne wszelkie rozwiązania do organizacji eventów od podestów po ładowarki teleskopowe, różnych parametrów technicznych. W przypadku organizacji imprez o zasięgu międzynarodowym jesteśmy w stanie zaproponować wynajem międzynarodowy z naszych oddziałów mateco w całej Europie.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski