Zastosowanie podestów ruchomych

Obiekty sakralne

Wynajem podestów ruchomych w obiektach sakralnych cieszy się coraz większą popularnością. Prace na wysokości można wykonać bez rozkładania kłopotliwych rusztowań, niebezpiecznych i zajmujących sporo miejsca. W zależności od możliwości technicznych możemy zaproponować różne rozwiązania, podesty o różnych parametrach technicznych i wysokości roboczej. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim mobilność, urządzenie jeśli jest nie potrzebne może stać z boku, nie przeszkadzając w funkcjonowaniu obiektu.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski