Zastosowanie podestów ruchomych

Odśnieżanie budynków

Nagromadzenie się śniegu na dachach budynków jest bardzo niebezpieczne, czego przykłady mieliśmy w przeszłości w postaci różnych katastrof budowlanych, nierzadko tragicznych. Dlatego zarządcy budynków mają obowiązek usuwać nadmiar śniegu regularnie. W przypadku małych budynków nie ma z tym większego problemu, jednak przy wysokich obiektach nie ma szansy wykorzystać do takich prac zwykłej drabiny. Z pomocą przychodzą podnośniki koszowe oraz ładowarki teleskopowe. Za ich pomocą można wykonać prace szybko i dokładnie.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski