Zastosowanie podestów ruchomych

Ogrodnictwo

Pielęgnacja zieleni, często co jest oczywiste, wymaga prac na wysokości. Prace takie wymagają szczególnej precyzji, mogą być niebezpieczne dla osób zajmujących się wycinką oraz dla otoczenia. Przycinanie wybranych gałęzi bez podnośnika koszowego jest trudne do zrealizowania. Dzięki niemu można bezpiecznie podnieść pracownika na wybraną wysokość, a opieka nad zielenią stanie się łatwiejsza i po prostu lepsza. Szczególnie po różnych wichurach i ulewach podnośnik koszowy pozwoli błyskawicznie usunąć uszkodzone gałęzie i nadłamane konary. Gałęzie, które stanowią zagrożenie dla linii elektrycznych, zanieczyszczają podwórko przy gwałtownym wietrze lub nadmiernie wystają poza daną działkę najbezpieczniej jest wycinać właśnie z użyciem podnośnika. Bez konieczności wchodzenia na drzewo można przeprowadzić prace na wysokości. Podesty ruchome mateco są niezastąpionym pomocnikiem dla prac w ogrodzie i leśnictwie. Klienci szczególnie doceniają ogromną elastyczność i możliwości zastosowań naszego sprzętu. Ponieważ z wysokości 57 metrów można rozwiązać większość problemów z trudnym dostępem - bezpiecznie, niezawodnie i oszczędnie. Teren jest nieprzejezdny i podłoże zbyt delikatne? W takich przypadkach proponujemy bardzo elastyczne podesty ruchome o napędzie gąsienicowym. Podnośniki takie mogą pokonywać wzniesienia o kącie nachylenia nawet do 30%.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski