Zastosowanie podestów ruchomych

Produkcja

Podnośniki samojezdne możemy zastosować na terenie obiektów wielkopowierzchniowych typu: zakład produkcyjny. Umożliwiają one wygodną pracę na wysokości, np. przy wykładaniu towaru, zamontowaniu lub konserwowaniu klimatyzacji czy elektryki. Na samej platformie roboczej z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa, może znajdować się na raz kilku pracowników. Szczególnym powodzeniem podnośniki cieszą się w zakładach produkcyjnych i montażowych gdzie z powodu rozstawienia maszyn i robotów utrudniony jest dostęp do instalacji umieszczonej przy suficie, np. elektrycznej, oświetleniowej, klimatyzatorów etc. Najczęściej wypożyczane są podesty z ramieniem teleskopowym, gdzie pracownik może swobodnie pracować w koszu, nawet w znaczym oddaleniu od miejsca usytuowania zwyżki, wychylając się ponad przeszkody.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski