Zastosowanie podestów ruchomych

Usługi porządkowe

Mycie fasad, mycie okien w budynkach biurowych, prace porządkowe w wysokich halach fabrycznych - zwykłe drabiny, rusztowania przestają być wystarczające. Mateco oferuje elastyczne i mobilne rozwiązania. Prace porządkowe można przeprowadzić nie wychodząc z podestu ruchomego. Od wejścia do budynku biurowego do ostatniego piętra na poddaszu, od posadzki przemysłowej na hali produkcyjnej do loga na dachu budynku- wszystko jest nieskazitelnie czyste. Nieskomplikowane rozwiązania jakie oferuje firma mateco w dostępie do wysokości mają ogromne znaczenie również w zatłoczonych centrach miast, przy wysokich fasadach albo ogromnych halach przemysłowych. Bez wątpienia podnośnik sprawdzi się, gdy trzeba utrzymać czystość wysokiego budynku z zewnątrz. Często przy takich pracach są wykorzystywane techniki alpinistyczne. Zwyżka jest lepszym rozwiązaniem, zapewnia komfort prac i pozwala na ich wysoką precyzję. Dzięki podnośnikowi koszowemu można nie tylko łatwo umyć okna w dużym biurowcu, ale i wyczyścić jego elewację. W ten sposób można wykonać prace szybko, bezpiecznie i precyzyjnie. Kto chce efektywnie i bezpiecznie pracować, ten potrzebuje mateco!

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski