Zastosowanie podestów ruchomych

Wydarzenia sportowe

Często podczas imprez sportowych ma miejsce nagranie spotkania przez kamery telewizyjne. Realizacja na żywo z kamer telewizyjnych wymaga zabezpieczenia odpowiedniego miejsc nagrań. W zależności od rodzaju dyscypliny sportowej organizatorzy wynajmują różne typy podestów do prac na wysokości. Największą popularnością cieszą się tutaj podesty nożycowe z dużą platformą roboczą, na której operatorzy wraz z sprzętem w postaci kamer prowadzą nagrania. Powierzchnia platformy dzięki rozsuwanym balkonom może zostać dodatkowo powiększona. Dzięki dużej powierzchni pracy specjalistyczny sprzęt może zostać swobodnie usytuowany na platformie. mateco dostarcza sprawdzony sprzęt od niezawodnych producentów, podnośniki każdorazowo przechodzą przeglądy techniczne, gwarantujemy pewność wykonania prac na czas. Najczęściej telewizja wypożycza podesty samojezdne do nagrania spotkań piłkarskich, skoków narciarskich, zawodów żużlowych, czy kolarskich etc.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski