Szukasz sprzętu do montażu fotowoltaiki?

Wynajem podnośnika z mateco, lidera w branży!

Instalacja fotowoltaiczna to wydajna i darmowa energia elektryczna. Zasadą działania systemu jest pełne wykorzystanie potencjału energetycznego słońca, przy uwględnieniu Twojego zapotrzebowania oraz indywidualnych możliwości. Montaż fotowoltaiki dla budynku mieszkalnego radykalnie obniży rachunki za prąd. Fotowoltaika do domu to bezwzględna inwestycja! Panele fotowoltaiczne można zamontować na dachu lub na gruncie. Panele solarne i fotowoltaiczne nie budzą już w Polsce sensacji – są bowiem dobrym rozwiązaniem dla dbających o środowisko i dla tych, którzy chcą poczynić oszczędności w domowym budżecie. Co więcej coraz częściej stosowane są również w obiektach użyteczności publicznej, w szkołach, urzędach etc. Coraz większą popularnością cieszą się również farmy fotowoltaiczne, będące sposobem na dodatkowy zarobek.

 

Jak szybko i bezpiecznie umieścić panele solarne lub fotowltaiczne np. na dachu? Przy użyciu ładowarki teleskopowej transport ogniw paneli jest niezwykle prosty. Z niezwykłą łatwością i z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa panele można przetransportować w górę np. na dach budynku. Do podnoszenia większych narzędzi, najkorzystniej jest zastosować ładowarkę teleskopową, której udźwig może sięgnąć nawet 12 ton! Ogniwa fotowoltaiczne można przetransportować dzięki specjalnemu wyposażeniu ładowarki - na widłach lub w koszu transportowym. Ładunek podnieść można bezpiecznie przy pomocy ładowarki na wysokość roboczą do 26 metrów. Często firmy montujące system fotowoltaiki korzystają z podnośników samojezdnych, których parametry techniczne pozwalają na pracę montera na wysokości roboczej nawet 57 metrów. 

 

Podsumowując. Montaż paneli fotowoltaicznych szybko i bezpiecznie można wykonać przy pomocy samojezdnych podestów ruchomych lub ładowarek teleskopowych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych dostępnych na rynku technik dostępu do wysokości wykonasz pracę komfortowo. 

 

Szeroki asortyment podnośników dostępnych do wynajmu z oferty mateco znajdziesz na naszej stronie:

https://www.mateco.pl/pl/wynajem/

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zwyżki zapraszamy do działu sprzedaży firmy mateco:

https://www.mateco.pl/pl/sprzedaz/

 

Nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.
Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

- telefon:              +48 32 32 32 032
- e-mail:                info@mateco.pl

 

Wynajem podnośnika z mateco, lidera w branży!

komentarze

brak komentarzy

napisz komentarz

* pola są wymagane