Wynajem podestów ruchomych
Sprzedaż nowych i używanych podnośników
Serwis zwyżek
Szkolenia UDT
Resursy maszyn

Firma mateco podesty ruchome oferuje sprzęt do prac na wysokości,

pomagamy dobrać odpowiedni podest ruchomy do potrzeb klienta. Flota mateco składa się z ponad 2.150 podestów ruchomych w 700 różnych typach, dostarczamy zwyżki z ponad 160 miejsc w Europie, Panamie, Chile, oraz od ponad 80 sprawdzonych partnerów na całym świecie.

Oferujemy urządzenia do prac na wysokości od 4 do 57 metrów, zapewniając komfort i bezpieczeństwo pracy.

Praca na wysokości, mateco chętnie pomoże. Czy to przy pomocy platformy nożycowej, podnośnika teleskopowego, zwyżki przegubowej, podestu koszowego, podnośnika na przyczepie samochodowej czy ładowarki. W mateco znajdziesz każdy typ samojezdnego podestu ruchomego.

Oferujemy usługę określania resursu dla podestów ruchomych i wózków jezdniowych zgodnie z rozporządzeniem dot.warunków jakie muszą spełniać urządzenia transportu bliskiego.

Tychy, dn. 16.03.2020r.

W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, oraz zgodnie zzaleceniami administracji Państwowej, mającymi na celu ograniczenie skutków epidemii COVID-19 w Polsce informujemy, że wprowadzamy zmianę w sposobie funkcjonowania, polegającą na tym, że od 16.03.2020 do odwołania, wszelkie kontakty handlowe będziemy realizować telefonicznie oraz za pośrednictwem e-mail.

Liczymy na to, że nasza odpowiedzialna decyzja zostanie doceniona i mamy nadzieję, że już wkrótce wrócimy do standardowego sposobu współpracy. Jednocześnie zapewniamy, że firma mateco podesty ruchome Sp. z o.o. – będzie przy zachowaniu koniecznych środków ostrożności – normalnie obsługiwać wszystkie obecnie funkcjonujące inwestycje w zakresie zaopatrzenia w sprzęt oraz serwisowania maszyn.

Z wyrazami szacunku
Prezes Zarządu
Sławomir Jankowski