Skorzystaj z oferty wynajmu podnośników samochodowych z parku mateco

Wynajem podnośnika samochodowego z mateco, lidera w branży!

Firma mateco wprowadziła do stałej oferty parku maszyn do wynajmu: podnośniki koszowe na samochodach. Specyfikacja wynajmu zwyżek samochodowych jest odmienna od wynajmu podestów ruchomych. Nie mamy tutaj do czynienia z pojazdami samojezdnymi, a podnośnikami zamontowanymi na podwoziu samochodowym, do kierowania których wymagany jest uprawniony operator.

Zwyżki na samochodach z oferty mateco to synonim:
JAKOŚCI – BEZPIECZEŃSTWA - NIEZAWODNOŚCI

Wyróżniamy wiele modeli podnośników na samochodach. Największą popularnością cieszą się niewielkie zwyżki, gdzie kosz roboczy jest montowany w pojazdach o masie do 3,5 tony, ponieważ mogą być prowadzone przez każdego, kto posiada prawo jazdy grupy B. Ich ogromnym atutem jest możliwość wynajmu do samodzielnej obsługi przez Klienta.

Zwyżki na samochodach są idealnym rozwiązaniem do takich prac jak:
naprawy linii energetycznych i telefonicznych, inspekcji mostów i budynków, montaż reklam i banerów, pielęgnacja zieleni, przy naprawie świateł ulicznych, montażu dekoracji świątecznych, naprawie dachów, pracy na elewacjach czy nawet myciu okien.

W ofercie zwyżek na samochodzie mateco znajdą Państwo modele marki Ruthmann, Palfinger, Wumag, Multitel i inne.

Wysokość robocza różni się w zależności od modelu i wynosi od 10m do 90m. Udźwig w koszu roboczym, wynosi w zależności od modelu 120 lub 600 kg. Na platformie samochodowej może pracować więcej niż jedna osoba.

Jeśli poszukują Państwo urządzeń bardzo wysokich, w ofercie grupy mateco dostępne są podnośniki nawet do 90m. Jeśli pracują Państwo poza terenem Polski, mateco dostarczy sprzęt do prac na wysokości do 15 krajów grupy mateco

Zwyżki samochodowe różnią się pod względem zasięgu bocznego, pojazd nie musi być zaparkowany w bliskiej odległości od miejsca pracy.

Zaletą wynajmowanych z matecopodnośników na samochodach jest wykorzystanie w urządzeniach najnowocześniejszej technologii sterowania, która jest wyjątkowo intuicyjna. Obsługi urządzenia można się nauczyć szybko i bez trudu opanować manewrowanie w bardzo krótkim czasie.

W przypadku niewielkich zwyżek na samochodach do 3,5 tony jest możliwość w pełni samodzielnej obsługi przez Klienta. Do obsługi podestów na samochodach do 3,5 tony wystarczą tylko uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych przejezdnych, oraz w przypadku poruszania się po drogach publicznych prawo jazdy kat. B.

W każdym z oddziałów mateco jest możliwość odbycia szkoleń i uzyskania uprawnień UDT niezbędnych do użytkowania podnośników na samochodach. mateco jest certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego. W naszych oddziałach prowadzimy cykliczne szkolenia z zakresu obsługi samojezdnych podestów ruchomych, ładowarek i wózków widłowych.  Jeśli wynajmujesz od nas zwyżkę samochodową i nie masz odwagi jej prowadzić, żaden problem. Oprócz samego wynajmu, chętnie udzielimy Państwu informacji na temat obsługi maszyny.

W przypadku braku odpowiednich uprawnień mateco oferujemy możliwość wynajmu podestu roboczego na podwoziu samochodowym wraz z obsługą operatora.

Zaletą korzystania z podnośników na samochodzie jest brak dodatkowych kosztów transportu. Praca na wysokości z podestu na samochodzie wyróżnia się najwyższą mobilnością. Po zakończeniu pracy jest możliwości szybkiego przemieszczania się i wykonania prac w kilku oddalonych od siebie miejscach nawet w ciągu jednej dniówki bez konieczności korzystania z usług transportu specjalistycznego.

Dlaczego warto wynająć podnośnik na samochodzie z mateco zamiast inwestować w zakup własnego:

  • flota wynajmu mateco składa się tylko z zwyżek na samochodach najlepszych producentów w wielu różnych typach.
  • najmłodsza flota urządzeń mateco na rynku.
  • kadra 2.500 pracowników mateco (700 wykwalifikowanych pracowników działu technicznego).
  • potrzebujesz ofertę na wynajem za granicą mateco gwarantuje 160 oddziałów mateco oraz 80 sprawdzonych partnerów na całym świecie.
  • 560.000 umów wynajmu w roku.
  • ponad 62.600 aktywnych klientów.
  • nie musisz angażować finansów w zakup, a masz dostęp do szerokiej gamy zwyżek.
  • płacisz tylko za te dni w które pracujesz.
  • awarie sprzętu nie blokują Ci prac gdyż serwis mateco działa 24/7 a w przypadku braku możliwości usunięcia awarii podstawiamy maszynę na wymianę.
  • nie masz na głowie obowiązków prac konserwatorskich i przeglądów technicznych urządzeń

Nasi pracownicy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące wynajmu podnośników koszowych na samochodzie.
Zachęcamy do kontaktu, jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

- telefon:              +48 501 603 385
- e-mail:                hubert.chrostowski@mateco.pl 

WYBIERZ mateco, LIDERA W BRANŻY!

Wynajem podnośników koszowych na samochodzie w Warszawie i okolicach!
Nie zwlekaj wynajmij zwyżkę na samochodzie w województwie mazowieckim.
Wynajmij zwyżkę z operatorem.

komentarze

brak komentarzy

napisz komentarz

* pola są wymagane